Főbb galopp versenynapok a régióban

NyomtatáshozNyomtatáshoz

A főbb galopp versenynapok a régióban a Zavodisko Bratislava (Pozsonyi Lóversenypálya) adatai alapján.

 

 

Szlovákia

Csehország

Magyarország

Ausztria

 

04.01.

 

 

Kapunyitó

 

04.08.

Trialy 1400 m

Gomba Handicap

 

 

04.15.

Velka Aprilova Cena

Memorial Rudolfa Deyla

 

 

04.22.

Cena 3k, cena 3z

Memorial prof. Vaclava Michala

Káposztásmegyeri Díj

C.F. Bauer Memorial, Kriterium der Dreij ä hrigen

04.29.

 

Velka Dubnova ena

Hazafi Díj

 

05.06.

Šurany

Jarni Cena Klisen

Batthyány-Hunyady Díj

 

05.08.

 

Pardubice

 

 

05.12.

 

Most-Memorial Dr. Frankenbergera

 

 

05.13.

Jarna Cena Kobyl

Velka Jarni Cena

Nemzeti Díj

Trial Stakes

05.19.

 

Pardubice I. Kvalifikace na VP

 

 

05.20.

Velka Jarna Cena

Velke Kvetovna Cena

Milleneumi Díj

 

05.26.

 

Pardubice

 

 

05.27.

 

GP de la Francophone Economique

 

 

05. 28.

 

 

 

1000 Guineas Racino Festival Stakes

06.02.

 

Most-Cena Jezdectvi

Alagi Díj

 

06.03.

Turf-Gala

Velka Cervnova Cena

 

 

06.09.

 

Pardubice II. Kvalifikace na VP

 

 

06.10.

 

Cervnovy Pohar

 

Vederemo Rennen

06.17.

Zlaty Blcik

Karlovarska Dvojnasobna Mile

 

 

06.23.

 

Pardubice II. Kvalifikace na VP

 

 

06.24.

 

Ceske Derby

 

Magna Austrian Derby

06.30.

 

Pardubice

 

 

07.01.

 

KV-Letni Cena Klisen

90. Magyar Derby

 

07.05.

Derby

KV-Lazenska Mile

 

 

08.04.

 

 

Magyar Kancadíj

 

08.05.

 

Cena Mesta Karlovy Vary

 

 

08.18.

 

Pardubice III. Kvalifikace na VP

 

 

08.19.

 

KV-Cena Masise

Szent István Díj

 

08.25.

 

Most-Velka Letni Cena

Kozma Ferenc Emlékverseny

 

08.26.

Cena Whisky

Saint Leger

 

 

09.02.

 

Velka Chuchle

Kincsem Díj, Imperiál Díj

 

09.08.

 

Most-Cena Zimny Kralovny

 

 

09.09.

Oaks, BBAG

Velka Chuchle – Zlaty Pohar

 

KR Paul Schweitzer Gedenkrennen

09.15.

 

Pardubice IV. Kvalifikace na VP

 

 

09.16.

 

Velka Cena Turfu, Velka Cena Prahy

Gróf Károlyi Gyula Emlékverseny

 

09.23.

St. Leger, Karpatska Cena, CZK

Svatovaclavska Cena

Gróf Széchenyi István Emlékverseny

Austrian Oaks, Kincsem-Preis

09.30.

 

Gerschuv Memorial

Szent László Díj

 

10.07.

Jesenny Hendikep

Velka Chuchle

Magyar St. Leger

 

10.13.

 

Pardubice

 

 

10.14.

 

Velka Pardubicka Steeplechase

Kállai Pál Emlékverseny, Budapesti Díj

 

10.20.

 

Most-Ceskomoravska Cena

 

 

10.21.

Memorial Gressnera a Weissovcov

Cena Zimniho Favorita

Kétévesek Kritériuma

 

10.26.

 

 

 

Int. St. Leger, Preis der Diana

10.27.

 

Pardubice – Zaverecny Den s CASH

 

 

10.28.

Velka Oktobrova Cena

Cena Prezidenta Republiky

Lovaregyleti Díj

 

11.04.

 

 

 

Graf Hugo Henckel Memorial